49-CBSFP-1.0X1.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4--49S283--C
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4--49S283--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6012 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSFP-1.0X1.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole