49-CBSA-2.5X5.25X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSA-2.5X5.25X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSA-2.5X5.25X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3694 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSA-2.5X5.25X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 5.250" (133.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.250" (133.35mm) Vent Holes in Pattern Through Hole