49-CBSA-2.25X5.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSA-2.25X5.75X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSA-2.25X5.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3760 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSA-2.25X5.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 5.750" (146.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole