49-CBSA-1.75X2.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 49 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 49-CBSA-1.75X2.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
23 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 49-CBSA-1.75X2.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4316 pcs Φύλλο δεδομένων 49-CBSA-1.75X2.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole