48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4--48S87--C
Φύλλα δεδομένων: 48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4--48S87--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3488 pcs Φύλλο δεδομένων 48-CBSFNSV-2.0X2.0X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole