48-CBSA-3.0X3.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 48 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 48-CBSA-3.0X3.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48-CBSA-3.0X3.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4032 pcs Φύλλο δεδομένων 48-CBSA-3.0X3.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole