48-CBSA-2.75X5.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 48 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 48-CBSA-2.75X5.0X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48-CBSA-2.75X5.0X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3637 pcs Φύλλο δεδομένων 48-CBSA-2.75X5.0X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole