47-CBSA-4.0X4.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 47 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 47-CBSA-4.0X4.5X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 47-CBSA-4.0X4.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4082 pcs Φύλλο δεδομένων 47-CBSA-4.0X4.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole