47-CBSA-3.5X5.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 47-CBSA-3.5X5.75X0.4--47S06--CIR
Φύλλα δεδομένων: 47-CBSA-3.5X5.75X0.4.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 47-CBSA-3.5X5.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 47-CBSA-3.5X5.75X0.4--47S06--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3402 pcs Φύλλο δεδομένων 47-CBSA-3.5X5.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.750" (146.05mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 5.750" (146.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole