45-CBSA-2.0X3.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 45-CBSA-2.0X3.5X0.4--45S29--CIRC
Φύλλα δεδομένων: 45-CBSA-2.0X3.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 45-CBSA-2.0X3.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 45-CBSA-2.0X3.5X0.4--45S29--CIRC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5994 pcs Φύλλο δεδομένων 45-CBSA-2.0X3.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole