44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75--44S44
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75--44S44 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1929 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Ύψος - Συνολικά 1.750" (44.45mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole