44-CBSA-2.5X4.0X0.40
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSA-2.5X4.0X0.40--44S93--CIR
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSA-2.5X4.0X0.40.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSA-2.5X4.0X0.40 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSA-2.5X4.0X0.40--44S93--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5905 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSA-2.5X4.0X0.40.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole