42-CBSFN-7.5X9.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4--42S96--CIR
Φύλλα δεδομένων: 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4--42S96--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1519 pcs Φύλλο δεδομένων 42-CBSFN-7.5X9.0X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 7.500" (190.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 9.000" (228.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 7.500" (190.50mm) X 9.000" (228.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole