40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.40--KE40S6
Φύλλα δεδομένων: 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.40--KE40S6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4710 pcs Φύλλο δεδομένων 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά CBS KE
Αλλα ονόματα 40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.40
40KE-CBSFSV-0.5X0.5X0.40-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount