32-S-78AH-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.32 X 0.78 SN 16--32-S-78AH-SN-
Φύλλα δεδομένων: 32-S-78AH-SN-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 32-S-78AH-SN-16 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.32 X 0.78 SN 16--32-S-78AH-SN- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5740 pcs Φύλλο δεδομένων 32-S-78AH-SN-16.pdf
Πλάτος 0.780" (19.81mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος Flash Επιμετάλλωση Tin
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 16.000" (406.40mm)
Ύψος 0.320" (8.13mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive