29-CBSAP-0.75X1.0X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25--29S85--C
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25--29S85--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4284 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSAP-0.75X1.0X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole