29-CBSA-5.0X5.0X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSA-5.0X5.0X0.2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSA-5.0X5.0X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3611 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSA-5.0X5.0X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 5.000" (127.00mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 5.000" (127.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 5.000" (127.00mm) X 5.000" (127.00mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole