29-CBSA-4.25X4.5X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSA-4.25X4.5X0.2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSA-4.25X4.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4238 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSA-4.25X4.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 4.250" (107.95mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 4.250" (107.95mm) X 4.500" (114.30mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole