29-CBSA-2.5X2.5X0.35
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 29-CBSA-2.5X2.5X0.35--29S207--CI
Φύλλα δεδομένων: 29-CBSA-2.5X2.5X0.35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 29-CBSA-2.5X2.5X0.35 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 29-CBSA-2.5X2.5X0.35--29S207--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5247 pcs Φύλλο δεδομένων 29-CBSA-2.5X2.5X0.35.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole