25-CBSASV-3.5X5.25X0.225
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSASV-3.5X5.25X0.225--25S46-
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSASV-3.5X5.25X0.225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSASV-3.5X5.25X0.225 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSASV-3.5X5.25X0.225--25S46- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3024 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSASV-3.5X5.25X0.225.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 5.250" (133.35mm) Ύψος - Συνολικά 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 5.250" (133.35mm) Vent Holes in Pattern Through Hole