25-78FS-BD-85.875-NTP
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.25 X 0.78 BD 85.875 NTP--FOLDE
Φύλλα δεδομένων: 25-78FS-BD-85.875-NTP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-78FS-BD-85.875-NTP Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.25 X 0.78 BD 85.875 NTP--FOLDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5427 pcs Φύλλο δεδομένων 25-78FS-BD-85.875-NTP.pdf
Πλάτος 0.780" (19.81mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 7.16' (2.18m)
Ύψος 0.250" (6.35mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive