24-CBSF-1.75X3.5X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-1.75X3.5X0.5--24S247--CI
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-1.75X3.5X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-1.75X3.5X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-1.75X3.5X0.5--24S247--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5417 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-1.75X3.5X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole