24-CBSF-1.5X3.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-1.5X3.5X0.4--24S537--CIR
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-1.5X3.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-1.5X3.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-1.5X3.5X0.4--24S537--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5200 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-1.5X3.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole