24-CBSF-1.0X6.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-1.0X6.5X0.4--24S585--CIR
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-1.0X6.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-1.0X6.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-1.0X6.5X0.4--24S585--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4197 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-1.0X6.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole