24-CBSF-0.75X2.25X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-0.75X2.25X0.25--24S204--
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-0.75X2.25X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-0.75X2.25X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-0.75X2.25X0.25--24S204-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4685 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-0.75X2.25X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole