24-CBSAP-1.0X1.75X0.35
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35--24S309--
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35--24S309-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3406 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSAP-1.0X1.75X0.35.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Ύψος - Συνολικά 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole