24-CBSAP-0.75X0.75X0.35
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSAP-0.75X0.75X0.35--24S258-
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSAP-0.75X0.75X0.35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSAP-0.75X0.75X0.35 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSAP-0.75X0.75X0.35--24S258- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5595 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSAP-0.75X0.75X0.35.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Ύψος - Συνολικά 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Through Hole