24-CBSA-2.0X2.75X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSA-2.0X2.75X0.25--24S120--C
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSA-2.0X2.75X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSA-2.0X2.75X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSA-2.0X2.75X0.25--24S120--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4370 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSA-2.0X2.75X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole