24-CBSA-1.0X2.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSA-1.0X2.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
26 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSA-1.0X2.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5127 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSA-1.0X2.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole