24-CBSA-0.75X2.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSA-0.75X2.25X0.2--24S650--C
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSA-0.75X2.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSA-0.75X2.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5613 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSA-0.75X2.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole