23-CBSA-2.0X2.75X0.25
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 23 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 23-CBSA-2.0X2.75X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23-CBSA-2.0X2.75X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6120 pcs Φύλλο δεδομένων 23-CBSA-2.0X2.75X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole