22-CBSA-1.0X1.5X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 22-CBSA-1.0X1.5X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
28 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 22-CBSA-1.0X1.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5052 pcs Φύλλο δεδομένων 22-CBSA-1.0X1.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole