22-CBSA-0.5X0.5X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 22-CBSA-0.5X0.5X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
27 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 22-CBSA-0.5X0.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5255 pcs Φύλλο δεδομένων 22-CBSA-0.5X0.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
22-964
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT IMP RETRNG 1DR ID2
Σε απόθεμα: 10527 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
22-CBSA-0.5X1.25X0.2
22-CBSA-0.5X1.25X0.2
Σε απόθεμα: 4622 pcs
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X1.25X0.2.pdf
RFQ
22-965
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT IMP RETRNG 1DR ID2-1/8
Κατεβάστε:
22-CBSA-0.5X1.75X0.2
22-CBSA-0.5X1.75X0.2
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X1.75X0.2.pdf
22-CBSA-0.5X1.0X0.2
22-CBSA-0.5X1.0X0.2
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X1.0X0.2.pdf
Περιγραφή: O RING 1DR 1-3/4
Περιγραφή: RETAINER PIN 1DR 1-7/8
22-CBSA-0.5X2.0X0.2
22-CBSA-0.5X2.0X0.2
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X2.0X0.2.pdf
22-CBSA-0.5X0.75X0.2
22-CBSA-0.5X0.75X0.2
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X0.75X0.2.pdf
Περιγραφή: ADPTR IMP 1DR 1FX3/4M
Κατασκευαστές: Kester
Περιγραφή: SOLDER SOLID WIRE .079" 10LB SPL
Σε απόθεμα: 168 pcs
Κατεβάστε: 22-9574-0079.pdf
22-CBSA-0.5X1.5X0.2
22-CBSA-0.5X1.5X0.2
Κατεβάστε: 22-CBSA-0.5X1.5X0.2.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών