22-62DT-BD-15
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.22 X 0.62 BD 15--22-62DT-BD-15
Φύλλα δεδομένων: 22-62DT-BD-15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 22-62DT-BD-15
Αριθμός εξαρτήματος 22-62DT-BD-15 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.22 X 0.62 BD 15--22-62DT-BD-15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6156 pcs Φύλλο δεδομένων 22-62DT-BD-15.pdf
Πλάτος 0.620" (15.75mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση Unplated
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 15.000" (381.00mm)
Ύψος 0.220" (5.59mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive