21-CBSF-1.0X3.5X0.6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSF-1.0X3.5X0.60--21S126--CI
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSF-1.0X3.5X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSF-1.0X3.5X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSF-1.0X3.5X0.60--21S126--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4464 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSF-1.0X3.5X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
Αλλα ονόματα 21-CBSF-1.0X3.5X0.60
21-CBSF-1.0X3.5X0.60-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm)
Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole