21-CBSAP-1.75X2.75X0.42
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSAP-1.75X2.75X0.42--21S133-
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSAP-1.75X2.75X0.42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSAP-1.75X2.75X0.42 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSAP-1.75X2.75X0.42--21S133- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3728 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSAP-1.75X2.75X0.42.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.420" (10.67mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole