20S-CBSF-2.75X6.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4--20S431--C
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4--20S431--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3170 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-2.75X6.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.500" (165.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount