20S-CBSF-1.0X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-1.0X2.5X0.4--20S565--CI
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-1.0X2.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-1.0X2.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-1.0X2.5X0.4--20S565--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5599 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-1.0X2.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount