20S-CBSA-3.0X3.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSA-3.0X3.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSA-3.0X3.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4111 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSA-3.0X3.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.250" (82.55mm) Non-Vented Surface Mount