20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2--20S583--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2--20S583--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3000 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSFNSV-1.0X2.5X.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount