20-CBSF-0.75X1.0X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-0.75X1.0X0.25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-0.75X1.0X0.25--20S490--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-0.75X1.0X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-0.75X1.0X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-0.75X1.0X0.25--20S490--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11622 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-0.75X1.0X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount