20-CBSA-3.5X3.75X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSA-3.5X3.75X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSA-3.5X3.75X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4213 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSA-3.5X3.75X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 3.750" (95.25mm) Non-Vented Surface Mount