20-CBSA-0.5X0.75X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSA-0.5X0.75X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
27 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSA-0.5X0.75X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6043 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSA-0.5X0.75X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Non-Vented
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Συνολικά 0.750" (19.05mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.750" (19.05mm) Non-Vented Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
20-CBSA-0.5X2.25X0.2
20-CBSA-0.5X2.25X0.2
Σε απόθεμα: 5679 pcs
Κατεβάστε: 20-CBSA-0.5X2.25X0.2.pdf
RFQ
20-952A
20-952A
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: ADPTR IMP 1/2DR 1/2FX3/4M
Σε απόθεμα: 4266 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Aries Electronics, Inc.
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD