18R-CBSF-1.0X3.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13--18R50--CI
Φύλλα δεδομένων: 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13--18R50--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5367 pcs Φύλλο δεδομένων 18R-CBSF-1.0X3.0X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole