14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98-
Φύλλα δεδομένων: 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4299 pcs Φύλλο δεδομένων 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole