14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13--14R240--
Φύλλα δεδομένων: 14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13--14R240-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4340 pcs Φύλλο δεδομένων 14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole