14-CBSA-2.0X2.75X0.13
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 14 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 14-CBSA-2.0X2.75X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14-CBSA-2.0X2.75X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5890 pcs Φύλλο δεδομένων 14-CBSA-2.0X2.75X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole