14-38AH-ZINC-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.14 X 0.38 ZINC 16--14-38AH-ZIN
Φύλλα δεδομένων: 14-38AH-ZINC-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 14-38AH-ZINC-16 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.14 X 0.38 ZINC 16--14-38AH-ZIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3536 pcs Φύλλο δεδομένων 14-38AH-ZINC-16.pdf
Πλάτος 0.380" (9.65mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος Flash Επιμετάλλωση Zinc + Clear Chromate
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 16.000" (406.40mm)
Ύψος 0.140" (3.56mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: ILLUMINATED PUSHBUTTON MOM LL 2N
Σε απόθεμα: 3449 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
14-38-W
14-38-W
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CONN RING CIRC 8AWG #3/8 CRIMP