11-S-32AF-SN-7.64
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.11 X 0.32 SN 7.64--11-S-32AF-S
Φύλλα δεδομένων: 11-S-32AF-SN-7.64.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 11-S-32AF-SN-7.64 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.11 X 0.32 SN 7.64--11-S-32AF-S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14269 pcs Φύλλο δεδομένων 11-S-32AF-SN-7.64.pdf
Πλάτος 0.320" (8.13mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος Flash Επιμετάλλωση Tin
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 7.640" (194.06mm)
Ύψος 0.110" (2.79mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive