11-S-28FSV23-SN-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 0.11 X 0.28 X 0.24 SN 16.0--FOLD
Φύλλα δεδομένων: 11-S-28FSV23-SN-16.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 11-S-28FSV23-SN-16 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 0.11 X 0.28 X 0.24 SN 16.0--FOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6975 pcs Φύλλο δεδομένων 11-S-28FSV23-SN-16.pdf
Πλάτος 0.280" (7.11mm) Τύπος Fingerstock
Σχήμα - Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος Flash Επιμετάλλωση Tin
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 121°C Υλικό Beryllium Copper
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 16.000" (406.40mm)
Ύψος 0.110" (2.79mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive